Więcej czeków niż równowagi w walce o reformę służby zdrowia cd

Podczas spotkania członków Izby Reprezentantów Demokratów w dniu 8 lipca przedstawiciel Betty McCollum (D-MN) zwrócił uwagę, że dostawcy w Minnesocie i innych stanach, w których stawki za usługi w przeliczeniu na osobę są niższe od średniej krajowej i jakość opieki jest na ogół wyższa są karane formułą zwrotu kosztów Medicare. Na przykład w latach 1992-2006 ogólne wydatki na Medicare skorygowane o inflację wzrosły o 3,5% rocznie, ale w Miami wydatki takie wzrosły o 5,0% rocznie, w porównaniu z 2,3% w Salem w stanie Oregon i 2,4% w San Francisco. 3 W liście do Pelosi, przywódcy większości domów Steny Hoyer (D-MD), trzech przewodniczących komitetów domowych i 21 członków Izby z Idaho, Kansas, Maine, Minnesota, Montana, Nebraska, New Hampshire, Dakota Północna, Dakota Południowa, Utah , Wirginia, Waszyngton i Wisconsin poprosiły o spotkanie w celu omówienia obecnych nierówności w refundacji Medicare. Będzie to bardzo trudne, napisali, abyśmy poparli prawodawstwo, które ignoruje tę krytyczną kwestię i pozwala naszym państwom nadal być ukarany przez przestarzałą formułę Medicare.
Podczas gdy grupy interesów reprezentujące szpitale i przemysł farmaceutyczny były bardzo widoczne w dialogu reform, zorganizowana medycyna utrzymywała niższy profil. Szesnastu lekarzy (11 republikanów i 5 demokratów) jest członkami Kongresu, ale mają różne poglądy na temat reformy systemu opieki zdrowotnej, a żaden z nich nie zajmuje pozycji lidera w komisji związanej ze zdrowiem.4 Trudne negocjacje dopiero się rozpoczęły, ale głównym celem zorganizowana medycyna polegała na wyeliminowaniu 21-procentowej redukcji opłat Medicare za usługi dla lekarzy, które zgodnie z formułą zrównoważonego wzrostu mają wejść w życie stycznia 2010 r. Niewiele jest wątpliwości, że Kongres zapobiegnie temu obniżeniu, ale nie ma pewności, czego prawodawcy w zakresie kompromisów mogą zażądać w zamian. Projekt komitetów domowych zastąpiłby formułę zrównoważonej stopy wzrostu formułą zapewniającą wyższą refundację za usługi dla lekarzy świadczących podstawowe usługi opiekuńcze.
Mimo demokratycznych niepokojów i republikańskiej opozycji przywódcy Demokratów nalegają, aby Kongres szybko zatwierdził reformy, ale teraz wydaje się mało prawdopodobne, aby oba domy zagłosowały przed letnią przerwą na początku sierpnia. Stanowisko Demokratów wydaje się podobne do stanowiska Republikanów w 2003 r., Kiedy prezydent George W. Bush nawoływał swoich kongresowych sojuszników, aby wycofali się na każdym przystanku, aby wygrać zasiłek Medicare na receptę. Republikanie utrzymywali głosowanie w Izbie na prawie 3 godziny w środku nocy, aby zmusić kilku swoich kolegów do głosowania za przejściem. Środek został zatwierdzony w głosowaniu od 220 do 215,5. W drodze aktu prawnego republikanie dodali do deficytu federalnego ponad miliardową sumę nierozliczonych bilionów dolarów. Demokraci są równie zdeterminowani, aby dzierżyć swoją większość w imię reformy, która zmierza w kierunku powszechnego zasięgu, wprowadza nowe innowacje w zakresie świadczenia opieki zdrowotnej i uwzględnia inne priorytety partii. Ich wysiłki związane z reformą, niezależnie od tego, czy się uda, odegrają większą część, jeśli nie wszystkie, z 2009 roku.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0905045) został opublikowany 15 lipca 2009 r. O godz.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

[podobne: kanarki allegro, implanty zębów poznań, zapalenie szpiku ]

Powiązane tematy z artykułem: implanty zębów poznań kanarki allegro zapalenie szpiku