Łuszczyca ad 10

Kaskada zdarzeń prowadzi do aktywacji komórek dendrytycznych i, z kolei, do generowania efektorowych komórek T, które emigrują do tkanki skóry i przebywają w niej. Rozmowy między komórkami nabłonka a komórkami układu odpornościowego kształtują i podtrzymują środowisko zapalne. Badania z ostatniej dekady zidentyfikowały wiele punktów kontrolnych regulujących te procesy i doprowadziły do opracowania nowych, wysoce skutecznych terapii celowanych. Chociaż postęp ten jest niezwykły, wciąż istnieje wiele niewiadomych, szczególnie w zakresie zapobiegania chorobom i opracowywania leków o odpowiednich długoterminowych profilach korzyści i kosztów. Przyszłe badania będą musiały stawić czoła tym wyzwaniom, aby ustanowić podejścia terapeutyczne i prewencyjne, które ostatecznie doprowadzą do poprawy wyników dla pacjentów. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez granty z Wellcome Trust Programme (GR078173MA), National Institutes of Health (RO1AR040065), National Institute for Health Research Kompleksowe Centrum Badań Biomedycznych Guy s and St. Thomas Hospital i King s College London oraz Medical Research Council United Kingdom Program (G0601387); nagroda stypendialna od Societ. Italiana di Dermatologia Medica e Chirurgica e Malattie Sessualmente; i Dunhill Medical Trust.
Dr Barker zgłasza otrzymanie wsparcia od Schering-Plough i Abbotta, opłaty za konsultacje od Abbotta i Wyeth oraz opłaty za wykłady od Schering-Plough, Janssen-Cilag, Abbott i Wyeth; i dr Nestle, otrzymując opłaty za konsultacje od Galderma, Boehringer Ingelheim, Abbott, Janssen-Cilag, Merck Serono i Wyeth oraz opłaty za wykłady od Abbotta, Janssen-Cilag i Wyeth.
Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Dziękujemy Paola Di Meglio, Antonelli Di Cesare, Niwa Ali, Deepika Kassen, Gayathri Perera i Eduardo Calonje za pomoc przy wcześniejszych wersjach postaci i Brianowi Nickoloffowi, Richardowi Trembathowi, Francesce Capon i Adrianowi Hayday za pomocne dyskusje.
Author Affiliations
Z St. John s Institute of Dermatology, Narodowego Instytutu Badań nad Badań Medycznych Centrum Biomedycznego, Tematu Medycyny Skórowej oraz Centrum Doskonałości Klinicznych Towarzystw Immunologicznych w King s College w Londynie oraz Guy s i St. Thomas s Foundation Trust w Londynie (FON, JB); i Departament Dermatologii, Centrum Immunologii, University of Minnesota, Minneapolis (DHK).
Prośby o przedruk do Dr. Nestle w St. John s Institute of Dermatology, Fl. 9, Guy s Tower Wing, Guy s Hospital, Great Maze Pond, London SE1 9RT, United Kingdom, lub at.
[więcej w: pokazywarka allegro, sanmed, implanty zębów poznań ]

Powiązane tematy z artykułem: implanty zębów poznań pokazywarka allegro sanmed